
Оригінальний блок живлення для ноутбука ASUS 19.5 V 11.8 A 230 W 7.4*5.0 мм, без мережевого кабелю, OVALE
2 631 ₴
- В наявності
- Код: BL0098
+380 (97) 080-11-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний блок живлення для ноутбука ASUS
З характеристиками:
19.5V, 11.8A, 230W, прямым роз'ємом розміром 7.4*5.0 мм
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ми готові допомогти вам і надати потрібну інформацію.
Під час отримання посилки на пошту уважно огляньте товар на предмет цілющості.
Якщо Ви замовили деталь, яка Вам не надійшла, можливе повернення, обмін товару, доставка завдяки покупцям.
Гарантія: 6 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 11.8 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 631 ₴

