
Блок живлення для нетбука ASUS 12V 3A 36Wh 4.8*1.7мм
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL0126
+380 (97) 080-11-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для нетбука ASUS
З характеристиками:
12V, 3A, 36W, L-подібний роз'єм розміром 4.8*1.7 мм
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ми готові допомогти вам і надати потрібну інформацію.
Під час отримання посилки на пошту уважно огляньте товар на предмет цілющості.
Якщо Ви замовили деталь, яка Вам не надійшла, можливе повернення, обмін товару, доставка завдяки покупцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Сила струму | 3 А |
| Виробник | Asus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴

